Zebra ZT610 Direct Thermal/Thermal Transfer Printer ZT61042-T0E01C0Z
Aantal:
Merk: Zebra Zebra
Model: ZT61042-T0E01C0Z
   -   + verlanglijst   - OF -   vergelijk   -
Zebra ZT610 Direct Thermal/Thermal Transfer Printer - Monochrome - Label Print - 3.81 m Print Length - 104 mm (4.09") Print Width - 356 mm/s Mono - 203 dpi - 1 GB - Bluetooth - USB - Serial - Ethernet - Black Mark, Notch, Continuous Label, Die-cut Label - 203 mm Roll Diameter - 114 mm Label Width