Zebra ZT610 Direct Thermal/Thermal Transfer Printer ZT61046-T0E01C0Z
excl BTW
=
incl BTW
Merk: Zebra
Model: ZT61046-T0E01C0Z
Zebra ZT610 Direct Thermal/Thermal Transfer Printer - Monochrome - Label Print - 762 mm Print Length - 104 mm (4.09") Print Width - 356 mm/s Mono - 600 dpi - 1 GB - Bluetooth - USB - Serial - Ethernet - Black Mark, Notch, Continuous Label, Die-cut Label - 203 mm Roll Diameter - 114 mm Label Width